Wspieraj

"Krafting" to projekt mający na celu pokazać, iż rękodzieło jest dla każdego! W prosty i czytelny sposób pokazuje "krok po kroku" jak wykonać różne rzeczy. Inspiruje i pobudza do działania. Jest dostępny dla każdego za darmo.

 

 

 

Trochę "Kraftingów" już wyszło, więc łatwo zobaczyć czego możesz się spodziewać dalej :). Jeśli chcesz, przyczynić się do jego kontynuacji oraz rozwoju - wesprzyj projekt swoim kliknięciem w pieniążek do skarbonki. Nasza Świnka znajduje się przy każdym z wydań. Obecnie zbieramy na lepszy sprzęt fotograficzny, ponieważ ten co mamy nie zdaje do końca egzmainu na jakość. Będzie nam bardzo miło, jeśli trochę grosza wpadnie. 

Krafting to godziny pracy przy sesjach zdjęciowych, obróbce zdjęć, przygotowywaniu tekstów a co najważniejsze - robieniu Kraftów.

 Krafting to odpowiedni dobór materiałów i trafne ich wykorzystanie. To również godziny spędzone przed komputerem, nieudane zdjęcia, powtórki, krzywe ściegi. Finalnie jednak jest tworem, który się nieustannie rozwija, dążąc do bardziej namacalnej formy ;)

 

Możesz również polubić nas na Facebooku lub wspomnieć o nas na swoim blogu lub Funpejdżu. Dzięki temu więcej osób będzie miało okazję poznać "Krafting" i nauczyć się czegoś nowego.