O nas

Cześć! Jestem Marta i wymyśliłam Krafting. Robię rzeczy z rzeczy.

A to jest Michał - dzięki niemu widzisz Krafting!

 

Krafting to magazyn o rękodziele w najlepszym wydaniu. Powstał w mojej głowie wiele lat temu. Ale dopiero od roku wprowadziłam go w życie. A to jest Michał - dzięki niemu Krafting trafia na wasze ekraniki. 

Można powiedzieć, iż jest to twór Handmade, gdyż od początku projektowania pomysłów, tworzenia rękodzieła, fotografowania go i opisywania do samego końca, czyli składania magazynu w programie graficznym i promowania, odpowiedzialna jestem ja.

Moją misją jest tworzenie Magazynu, z którego każdy laik jest w stanie się czegoś nauczyć, bez problemu docierając do materiałów jakich potrzebuje. Krok po kroku, gdzie każdy krok opatrzony jest fotografią oraz krótkim opisem. 

Daje to wrażenie, iż Magazyn bardziej się ogląda niż czyta. 

Na co dzień jestem graficzką, ale od zawsze tworzę rzeczy z innych rzeczy. Szyję na starym Łuczniku (nieśmiertelna maszyna!!!), przerabiam stare na nowe, lubię nowoczesny design, minimalizm, sztukę oraz naturę. Krafting – to połączenie wszystkich moich pasji w jedną całość. 

 

Poza robieniem Kraftingu musimy jeszcze trochę popracować jak każdy na chleb :), więc nie ma co ukrywać, iż projekt wymaga wkładów finansowych. Aby "Krafting" mógł się rozwijać, potrzebuje wsparcia ponieważ cały proces tworzenia Magazynu jest bardzo czasochłonny. Plus koszty utrzymania domeny oraz serwera. Dlatego uruchomiliśmy nasz mały crowdfounding w postaci świnki skarbonki. Znajdziesz ją przy każdym wydaniu Magazynu. Aktualnie zbieramy na lepszy sprzęt fotografujący :). Za każde wsparcie dziękujemy z całego serca i cieszymy się, że mozemy gościć na waszych komputerach, tabletach i telefonach!!! 

 

 marta@krafting.pl

http://www.krafting.pl/magazyn/

  https://www.facebook.com/KraftingMag