Każdy wytworzony ręcznie prezent wymaga sporej ilości czasu, zaangażowania oraz serca. Starannie dobrana włóczka, najlepszej jakości, aby prezent służył latami. Przyszedł czas na magię etykietki, dzięki której wasze prezenty handmade zyskają nieco profesjonalnego szlifu w stylu "Jak od projektanta".


Każdy ręcznie tworzony prezent wymaga wyjątkowej oprawyRysunki ołówkiem merynosa, alpaki, angory, bawełny ...czyli wszelkich możliwych naturalnych włókien, jakie stanowią skład użytej włóczki lub czesanki w prezentowych projektach. Takie małe rysuneczki świetnie odnajdują się towarzystwie rękodzieła z włóczek. Dawno nie rysowałam i zapomniałam jak cudownie relaksujące jest to zajęcie. Na przyszły rok planuję edycję z konkretnymi rasami owiec :D. Sweterek z alpaki, komin z merynosa, czapka z kaszmiru, rękawiczki z wełny Szetlandzkiej czy też torebka z bawełnianego T-shirt Yarn. Warto obdarowanym pokazać z czego tak naprawdę zrobiony jest rękodzielniczy prezent. Warto zaznaczyć, iż jest to włókno naturalne i komu je zawdzięczamy. Etykietka jest wisienką na torcie naszego dzieła i nadaje mu efekt jak z butiku najlepszego projektanta. Wystarczy CI drukarka, czarny tusz i kartka A4 z bloku technicznego. Potem trzeba tylko wyciąć, zrobić dziurkaczem dziurkę i przewlec sznureczek i przyczepić do prezentu. Moim ulubieńcem od lat jest biało czerwony sznurek wędliniarski lub sznurek z konopii lub sizalowy. Warto doczepić do etykietki fragment z banderoli włóczki z której wykonałaś prezent z informacją jak prać to dzieło. Pamiętajcie o dodaniu swojego logo lub podpisu na etykietce. Z pewnością tak przygotowany prezent rękodzielniczy zyska profesjonalny look.
Etykietki są jedynie do użytku niekomercyjnego czyli prywatnego. Wszelkie użycie ich w projektach komercyjnych lub związanych ze sprzedażą lub użycie pliku z grafiką autorską jest nielegalne, ponieważ twory zarówno fizyczne jak cyfrowe podlegają ochronie praw autorskich twórcy. (Copyright 2021 Marta Tręda)


Branding rękodzielniczy pod choinkę!

ETYKIETKA ALPAKA
ETYKIETKA ANGORA
ETYKIETKA BAWEŁNA
ETYKIETKA JAK
ETYKIETKA JEDWAB
ETYKIETKA JUTA
ETYKIETKA KASZMIR
ETYKIETKA KONOPIA
ETYKIETKA LEN
ETYKIETKA MERYNOS
ETYKIETKA MOHER
ETYKIETKA PIES
ETYKIETKA PIŻMOWÓL
ETYKIETKA RAFIA
ETYKIETKA SIZAL
ETYKIETKA WEŁNA OWCZA
ETYKIETKA WIELBŁĄD
ETYKIETKA WIKUNIA

Jeżeli chciałabyś się pochwalić jak wyglądają Twoje prezenty z etykietkami koniecznie oznacz na Instagramie #kraftingstories