Dzień dobry! Zapraszam was serdecznie na moje codzienne zestawienie aktualności kraftingowych do kawy. Ciekawostki oraz inspiracje z zakresu rękodzieła w Polsce oraz na świecie. Znajdziecie tu listę linków do interesującyh książek, magazynów, wydarzeń, tutoriali, ciekawych włóczek, materiałów, akcesoriów związanych z handmade oraz DIY. Poznacie twórców, nowe techniki oraz trendy z zakresu handikraftu.


Marie Wallin udostępnia część swoich wzorów za darmo!!!Jedna z moich ulubionych autorek wzorów udostępniła część z nich za darmo do pobrania na Ravelry oraz na portalu Love Crafts! Marie Wallin jest brytyjską projektantką dziewiarską, którą śmiało można zaliczyć do tych z najwyższej półki. Przez lata była główną projektantką wzorów marki włóczek ROWAN. Po latach postanowiła pójść własną ścieżką i od tamtej pory tworzy wspaniałe wzory w stylu fair isle oraz aran niekiedy z domieszką wzorów szydełkowych. Tworzy własne publikacje, których twarzą jest piękna ruda modelka - Georgia. Przepiękne plenery wysp brytyjskich, morze, owce, naturalna modelka oraz piękne stylizacje. Wszystko to tworzy niezwykłe tło dla jej przepięknych wzorów, po które naprawdę warto sięgnąć zwłaszcza teraz, kiedy zamawianie książek z jej sklepu i jej najlepszych wzorów z Ravelry jest zawieszone. Koniecznie zajrzyjcie na jej Instagram, gdzie ostatnio prowadzi sporo Chat LIVE'ów, z których można dowiedzieć się sporo ciekawych informacji o technikach, włóczkach itp. Aby pobrać za darmo wzory z Ravelry trzeba być zalogowanym.

Jeżeli tworzysz coś interesującego, czytasz książkę o której warto napisać lub znalazłaś coś ciekawego w sieci w temacie kraftów zostaw koniecznie komentarz!