Dzień dobry! Zapraszam was serdecznie na moje codzienne zestawienie aktualności kraftingowych do kawy. Ciekawostki oraz inspiracje z zakresu rękodzieła w Polsce oraz na świecie. Znajdziecie tu listę linków do interesującyh książek, magazynów, wydarzeń, tutoriali, ciekawych włóczek, materiałów, akcesoriów związanych z handmade oraz DIY. Poznacie twórców, nowe techniki oraz trendy z zakresu handikraftu.


ARNE & CARLOS - omawiają wady swetrów dzierganych od góryW najnowszym filmiku Arne i Carlos poruszają temat swetrów dzierganych od góry (Top Down sweaters). Ostatnio dzierganie tą metodą jest bardzo modne. Jest to metoda w której dzierga się cały sweter od góry do dołu w jednym kawałku - niekiedy przerabiając wyłącznie oczka prawe. Jest to bardzo wygodne i na pewno przyspiesza dzierganie. Jednak metoda ta ma swoje wady. Z filmu dowiemy się również czym są "happy(smiling) stiches" - szczęśliwe (uśmiechające się) oczka oraz dlaczego warto dziergać swetry od dołu (Bottom Up).


YOUTUBE
INSTAGRAM
FACEBOOK
WWW

Jeżeli tworzysz coś interesującego, czytasz książkę o której warto napisać lub znalazłaś coś ciekawego w sieci w temacie kraftów zostaw koniecznie komentarz!