Dzień dobry! Zapraszam was serdecznie na moje codzienne zestawienie aktualności kraftingowych do kawy. Ciekawostki oraz inspiracje z zakresu rękodzieła w Polsce oraz na świecie. Znajdziecie tu listę linków do interesującyh książek, magazynów, wydarzeń, tutoriali, ciekawych włóczek, materiałów, akcesoriów związanych z handmade oraz DIY. Poznacie twórców, nowe techniki oraz trendy z zakresu handikraftu.


Jak uszydełkować torebkę w stylu chanel?


W dzisiejszym zestawieniu jak zrobić szydełkowe torebki w stylu chanel. Zaglądamy więc na kanały YouTube od G & G Handmade oraz do Handmade An z Wietnamu. Ich filmy instruktażowe pokazują krok po kroku jak stworzyć ponadczasowe wiosenno letnie akcesoria. Aby wykonać taką torebkę a'la chanel potrzebny będzie sznurek w ulubionym kolorze oraz metalowe dodatki w postaci zapięcia, paska oraz zaczepów. Aby torebka dobrze się układała, należy również zaopatrzyć się w usztywnienie w postaci plastikowej siatki. Na koniec warto pomyśleć o podszewce, którą będzie trzeba wszyć ręcznie. Torebkę tworzymy prostymi splotami szydełkowymi.


OBEJRZYJ FILM


OBEJRZYJ FILM CZĘŚĆ 1
OBEJRZYJ FILM CZĘŚĆ 2

Szydełkowe torebki z ciekawym splotemO charakterze torebki świadczy kolor, dobrane do niej metalowe części oraz splot. Na szczęście istnieje cała masa interesujących książek szydełkowych, z których możemy czerpać nietypowe kombinacje. W tym projekcie oryginalny splot tworzy piękną fakturę, która pięknie dopełni letnie stylizacje.
OBEJRZYJ FILM CZĘŚĆ 1
OBEJRZYJ FILM CZĘŚĆ 2
OBEJRZYJ FILM CZĘŚĆ 3


OBEJRZYJ FILM CZĘŚĆ 1
OBEJRZYJ FILM CZĘŚĆ 2

Przydatne materiały do tworzenia torebek

Sztuka tworzenia torebek, to przede wszystkim sztuka doboru dodatków do niej, które dobrze będą się komponowały z kolorem oraz fakturą torebki. Warto więc zainwestować w porządne metalowe części, rączki czy paski. Estetyczne wykończenie torebki nada jej ponadczasowy charakter i warto włożyć w to tyle samo trudu jak w samo szydełkowanie. Fajnym dopełnieniem niektórych projektów jest uszydełkowanie paska oraz rączek.


OBEJRZYJ FILM JAK ZROBIĆ SZYDEŁKOWE RĄCZKI DO TOREBKI
OBEJRZYJ FILM JAK ZROBIĆ SZYDEŁKOWY PASEK DO TOREBKI
TU KUPISZ AKCESORIA DO TOREBEK
TU KUPISZ AKCESORIA DO TOREBEK
TU KUPISZ AKCESORIA DO TOREBEK

Jeżeli tworzysz coś interesującego, czytasz książkę o której warto napisać lub znalazłaś coś ciekawego w sieci w temacie kraftów zostaw koniecznie komentarz!