Dzień dobry! Zapraszam was serdecznie na moje codzienne zestawienie aktualności kraftingowych do kawy. Ciekawostki oraz inspiracje z zakresu rękodzieła w Polsce oraz na świecie. Znajdziecie tu listę linków do interesującyh książek, magazynów, wydarzeń, tutoriali, ciekawych włóczek, materiałów, akcesoriów związanych z handmade oraz DIY. Poznacie twórców, nowe techniki oraz trendy z zakresu handikraftu.


Darmowe wzory na dzianiny dla maluszków od ROWAN i DROPS (13.01.2022 - Niestety darmowe wzory od Rowan są już niekatywne)

Dzianiny dla maluchów to chyba najwdzięczniejszy temat do dziergania. Szybko powstają oraz nie wymagają dużej ilości włóczki. Spośród darmowych wzorów od firm produkujących włóczki ROWAN i DROPS wybrałam te w moim odczuciu najbardziej uniwersalne i dobrze zaprojektowane. Takie dzianiny będą doskonałym elementem wyprawki lub prezentem od babci dla wnuków. Przedział wiekowy rozmiarów wzorów ma zakres od 0 do 2 lat. Należy pamiętać, że przy wyborze rozmiaru, należy mieć na uwadze obwód klatki piersiowej malucha. Włóczki użyte do tego typu projektów to zwykle bawełna (organic) oraz delikatny merynos. Takie małe wzory są również świetną formą do ćwiczeń dla początkujących.


DARMOWY WZÓR na Kocyk - Cabled Blanket by Linda Whaley


WIĘCEJ DARMOWYCH WZORÓW OD DROPS W JĘZYKU POLSKIM
Darmowy wzór na sweterek Snowbird by Martin Storey
Darmowy wzór na sweterek Snowberry by Martin Storey
Darmowy wzór na czapkę Snowbaby by Martin Storey
Darmowy wzór na sweterek Scottie by Martin Storey
Darmowy wzór na sweterek Hazel by Sarah Hatton

Jeżeli tworzysz coś interesującego, czytasz książkę o której warto napisać lub znalazłaś coś ciekawego w sieci w temacie kraftów zostaw koniecznie komentarz!